
Voor de jeugd zijn er nu vier categorieën, deze jeugdcross heet voortaan “Roma opticiens jeugd cross” en gaat ook over een ander parcours.
De jeugdloop voor lopers tot en met 7 jaar gaat over een parcours van circa 500 meter en de jeugd van 8 t/m 9 jaar loopt deze ronde twee keer. De oudere jeugd van 10 t/m 12 jaar loopt één ronde door het bos van circa 1500 meter en de jeugd van 13 t/m 15 jaar legt één ronde van circa 500 meter af gevolgd door een ronde van 1500 meter door het bos.
De start voor de jongste jeugd t/m 7 jaar is om 13.30 uur gevolgd door de jeugd van 8 t/m 9 jaar die om 13.40 uur van start gaan.
De oudere jeugd van 10 t/m 12 jaar start om 13.50 uur en de oudste jeugd categorie start om 14.00 uur.
Voor de jeugd zijn er ook prijzen beschikbaar (geen geldprijzen).
Deelname kosten: jeugdloop: 4 euro; senioren 8 euro.
Website: Loopsport Norg
Geen opmerkingen:
Een reactie posten